Екологічні технології
ПН-Пт: 10.00 - 18:00

Сонячні електростанції

Сонячні фотоелектричні модулі для виробництва енергії вбудовані в будівлю отримали назву BIPV.

Сонячні модулі є інноваційною, комплексною і надійною системою вироблення енергії. Ми вважаємо, що основною вимогою до фотоелектричних модулів є їхня висока якість. Якість та надійність наших модулів чудово демонструють наші міжнародні проєкти, враховуючи той факт, що фірма Леннокс Ентерпрайс пропонує різні ефективні сонячні рішення для широкого кола глобальних проєктів.

Модулі, які ми використовуємо, легко інтегруються практично в будь-яку будівельну конструкцію, покращують дизайн будівель, збільшують вартість об'єкта і навіть більше – виробляють енергію.​

Сучасні проєкти BIPV, що використовують фотоелектричні модулі CIGS як будівельний матеріал для облицювання та огороджувальних конструкцій будівель, ефективно виробляють електроенергію. Модулі високої якості та дизайну відповідають суворим естетичним вимогам, дозволяють інвесторам отримувати значний економічний результат у вигляді сонячної електроенергії. Це ще вигідніше, оскільки для установки такої системи не потрібно додаткового місця, на відміну від звичайної автономної сонячної системи. Проблема розміщення модулів є особливо актуальною, якщо врахувати енергію, яку BIPV може виробляти на обмеженій території мегаполіса.

BIPV (Building Integrated Photovoltaics) – це інтеграція фотоелектричних елементів у оболонку будівлі. Тонкоплівкові панелі PV виконують подвійну роль обшивки будівлі: замінюють звичайні матеріали огороджувальних конструкцій та генератор енергії. Уникаючи вартості звичайних матеріалів, додаткові витрати на фотоелектричні елементи знижуються, а вартість їхнього життєвого циклу підвищується. Системи BIPV часто мають нижчі загальні витрати, ніж системи PV, що потребують окремих спеціалізованих монтажних систем.

Тонкоплівкові архітектурні панелі, додані до BIPV, дозволяють і спрощують повну інтеграцію фасадів та вікон будівлі. Ми очікуємо, що завдяки цим технологіям майбутнє фотоелектричних систем буде за BIPV. Ключовим моментом BIPV є те, що граничні додаткові витрати на встановлення більш ніж компенсуються використанням для відновлюваної енергії. BIPV - один із найбільш дедалі більших сегментів фотоелектричної промисловості.

Зростає консенсус щодо того, що розподілені фотоелектричні системи, які видають електроенергію за місцем використання, будуть першими, хто досягне широкої комерціалізації. Головним серед цих розподілених програм є сонячні електростанції для індивідуальних будівель.

У всьому світі зростає інтерес до інтеграції фотогальваніки до будівель, де фотоелектричні елементи стають невіддільною частиною будівлі, часто виступаючи як зовнішній захист від негоди. Фахівці в галузі фотоелектрики та дизайнери-новатори в Європі, Японії та США зараз вивчають способи включення сонячної енергії у свою роботу. Нині виникла нова промисловість фотоелектричної архітектури.