Екологічні технології
ПН-Пт: 10.00 - 18:00

Сонячні панелі для архітектурних проєктів

Залиште
заявку

Сонячні архітектурні панелі нового покоління запущені масове виробництво.

Ми пропонуємо нові сонячні архітектурні панелі високої якості, високої продуктивності, масштабованості та різних кольорів. Чудові панелі можуть інтегруватися в дах або стіни будинків та виробляти електроенергію, що дозволяє домовласникам бути незалежними виробниками електроенергії (IPP). Це не традиційний сонячний модуль. Це естетичний будівельний матеріал, генератор сонячної енергії та архітектурна панель в одному.

Зроблені в Німеччині відповідно до високих технічних вимог, сонячні архітектурні панелі є найекономічнішими та естетичними сонячними панелями на ринку. Наше останнє покоління продуктів підходить для сонячних систем на даху та сонячних парків. Завдяки обробленій і не відбиває поверхні модулі підходять для установки на землі. Завдяки елегантному дизайну виробу дах завжди залишається красивим, незалежно від того, приватний будинок, громадська, комерційна або виробнича будівля.

Архітектурні та вбудовані фотоелектричні панелі мають стандартний розмір 62,48 x 26,14 дюйма. Кожна будівельна панель підбирається під ваш проєкт та у поєднанні зі стандартними та індивідуальними розмірами панелей створює ексклюзивні люки, парапети, фасади будівель та споруд. Таким чином, архітектори, проєктувальники та будівельники мають найбільшу свободу при проєктуванні, будівництві та розміщенні панелей на фасадах будівель та дахах.

Через складний фотоелектричний напівпровідник сонячні панелі досконалі та естетичні. Завдяки інноваційній технології виробництва та суворим стандартам якості сонячні панелі можуть використовуватись у різних архітектурних проєктах з найвищими естетичними вимогами.

Крім того, ми використовуємо спеціальне кольорове скло, щоб архітектурні панелі могли бути різними кольорами. На відміну від звичайних кольорових фотоелектричних модулів наші будівельні панелі використовують відбивання сонячного світла для створення власного кольору. Переднє скло відбиває вузький спектральний діапазон видимого світла для генерації кольору. Решту спектра світла він передає на панель і перетворює на електричну енергію.

Сонячні панелі ми можемо налаштувати. Використовуючи поєднання стандартних та адаптованих за розміром модулів, замовник створює ексклюзивні та індивідуальні сонячні дахи та фасади. Таким чином, будівельники, архітектори та проєктувальники дахів і фасадів мають найбільшу свободу при проєктуванні та влаштуванні конструкцій, що захищають.

Наш продукт робить будівельний бізнес набагато більш інноваційним, потужним, конкурентоспроможним та прибутковим. Ці безкаркасні армовані панелі без механічних фіксаторів для скла. Таким чином, для використання в обшивці будівлі більше не потрібні дозволи для конкретних проєктів.

Сонячні панелі не є звичайним матеріалом для облицювання фасадів. Це багатофункціональні будівельні матеріали, що генерують чисту сонячну енергію як функціональне доповнення. Ми можемо сказати, що матеріали відповідають вимогам сталого будівництва та забезпечують відмінні екологічні характеристики та покращують енергетичні характеристики будівлі.

З вимогами нульових викидів та енергоощадних будинків, сонячна та будівельна промисловість зростають разом, як у комерційній нерухомості, так і в житлових будинках, як нових, так і старих. Тут сонячні фасади відіграють важливу роль, вносячи вирішальний внесок у поглинання тепла та звуку та водночас реалізуючи далекоглядні енергетичні концепції за допомогою складних архітектурних рішень.

Оберіть колір

МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Назва Одиниця виміру
Зовнішні розміри 1587 x 664 мм
Товщина  38 мм
Вага 17 кг
Тип комірки CIGS
Кріплення Ні
Передня кришка  3,2 мм закаленное стекло
Покриття антивідблиску Так
Клас захисту розподільної коробки IP67
Розміри розподільних коробок 60х60х11,5 мм
Довжина кабелю (-вилка/+гніздо) 200/320 мм
Переріз кабелю 2,5 мм²
Тип роз'єму TPCB-4

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  ДАНІ, ВИМІРЕНІ У СТАНДАРТНИХ УМОВАХ ВИПРОБУВАНЬ (STC)*:

Максимальна потужність 145
Номінальна потужність Pnom ± 5% 145 Вт
Ефективність модуля? 13,8 %
Ефективність діафрагми? 15,2 %
Напруга розімкнутого ланцюга Voc* 80,1 В
Струм короткого замикання Ioc* 2,59 А
Напруга при Pmax, Vmpp 61,9 В
Струм при Pmax, Impp (A) 2,34 А
Обмеження зворотного струму Ir 4,0 А
Максимум. напруга системи Vsys (IEC) 1000 В

Інтенсивність інсоляції 1000 Вт/м² у площині модуля, температура модуля 25 °C та спектральний розподіл сонячного світла залежно від маси атмосфери (АМ) 1.5.

* Виробничий допуск: -5%/+10%

ДАНІ ЗМІРИ ПРИ НОМИНАЛЬНІЙ ТЕМПЕРАТУРІ МОДУЛЯ (NMOT)** І AM 1,5.

Максимальна потужність 145
NMOT 40°С
Номінальна потужність Pnom 109 Вт
Напруга холостого ходу Voc 76 В
Струм короткого замикання Isc 2,07 А
Напруга при Pmax, Vmpp 58,0 В

** NMOT: робоча температура модуля при інтенсивності інсоляції 800 Вт/м² у площині модуля, температурі повітря 20 °C, швидкості вітру 1 м/с та умовах холостого ходу.

ТЕМПЕРАТУРНІ КОЕФІЦІЄНТИ

Максимальна міць Цінність
Температурний коефіцієнт Pnom - 0,39%/°C
Температурний коефіцієнт Voc - 230 мВ/°C
Температурний коефіцієнт Isc 0 мА/°C

Дані виміряні за низької інтенсивності світла:
Відносне зниження ефективності модуля при освітленості 200 Вт/м² порівняно з 1000 Вт/м² при температурі модуля 25 °С та спектрі АМ 1,5 становить 6%. За 500 Вт/м² відносне збільшення ефективності модуля становить +1%.

Залиште
заявку