Екологічні технології
ПН-Пт: 10.00 - 18:00

Про компанію

Ласкаво просимо


 Компанія «Леннокс Ентерпрайс» є офіційним   дистриб'ютором міжнародної компанії «Бекар Europe   GmbH» і постачальником технологій використання   поновлюваних джерел енергії, виробляє нове   покоління сонячних фотоелектричних модулів,   компонентів, обладнання, та пропонує можливий   повний спектр послуг, пов'язаних з розробкою,   впровадженням, виробництвом і обслуговуванням   фотоелектричних модулів, а також монтаж системи   сонячних модулів.

Наша місія полягає в створенні ідей, які поглиблюють і просувають наше розуміння поновлюваних джерел енергії, а також екологічні та безпечні рішення через недорогі і ефективні енергетичні системи, відомі як нові енергетичні технології.

Разом з нашими виробниками, ми пропонуємо нашим клієнтам увесь спектр високоякісних фотоелектричних модулів, обладнання, монтаж систем і інтелектуальні рішення під ключ. Співпрацюючи з провідними виробниками обладнання сонячних фотоелектричних компонентів, ми можемо швидко і гнучко реагувати на технологічні розробки і вимоги ринку.

Завдяки постійним зусиллям, збільшуючи продуктивність сонячних модулів, а також розробкам нових продуктів, Бекар постійно знижує енергоспоживання. Маючи велику кількість інновацій, ми намагаємось розділити надбання в зеленій енергетиці з усіма людьми і створити чистий світ.

Компанія «Леннокс Ентерпрайс» також виготовляє обладнання і виконує роботи "під ключ" підприємств з КОМПЛЕКСНОЇ переробки твердих побутових відходів (ТПВ). Підприємство виводиться на проектну потужність і надалі обслуговується компанією за окремим договором (при необхідності).


З ТПВ проводиться ТОВАР (тепло і електрика), викидів немає, звалище не потрібно. Слово "спалювання" - відсутнє. Практично - це постійно діюча тепло-електро станція. 
Підприємство автономне, екологічно чисте і не вимагає зовнішніх джерел енергії. Також можливе поєднання з тепличним комплексом. Все залежить від мотивацій власника.