Екологічні технології
ПН-Пт: 10.00 - 18:00

Відгуки про компанію

Курашвілі Олена Курашвілі Олена
Наш курс
Курашвілі Олена - Первинне ендо 2-3.10.21 в Одесі
Долго думала к кому идти на курс, и рада, что сделала правильный выбор✅
Сметаняк Вікторія Сметаняк Вікторія
Наш курс
Сметаняк Вікторія - POWER-ENDO У ЛЬВОВІ 13.11.21
Вчора був насичений день! Як кажуть - чим більше знаєш,тим більше запитань. Дякую Володимиру Федаку за відповіді на запитання, які мене цікавили, за змістовний семінар і спілкування!!!
Ольга Чала Ольга Чала
Наш курс
Ольга Чала - Все навколо ендо - 3 (19-20.09.21)
Долгожданное ежегодное событие "Всё вокруг эндо-3", организованное @dr.noenko. Непрерывный поток полезной информации об экстремальном спасении разрушенных зубов, переливании, необычной анатомии, причинах выгорания и комплекс мероприятий по лечению сустава. Спасибо лекторам Владимиру Федаку, Ирине Одеговой, Игорю Дмитрову, Назарию Бродскому - это бесценно. У вас получилось держать интерес на протяжении двух дней.
Iщенко Тетяна Iщенко Тетяна
Наш курс
Iщенко Тетяна - Все навколо ендо - 3 (19-20.09.21)
Благодарю, всё было великолепно, очень интересные доклады, много полезной информации, будет над чем подумать и применять в практике. С нетерпением буду ждать новых встречь, здоровья всем вам и процветания !!!!
Рябцева Оксана Рябцева Оксана
Наш курс
Рябцева Оксана - Лекція Повторне ендо Ігоря Ноєнко 20.02.21
о, так приятно.. СПАСИБО ВАМ !! курс действительно стоящий. Ничего лишнего, никакой воды. Всё чётко структурировано, обильно сдобрено живым юмором..) Ноенко как всегда - искромётный и заряжающий. Скоро сделаю обзор !! Немножко постараюсь "погрузить" в атмосферу.))
Маслєєва Наталя Маслєєва Наталя
Наш курс
Наталя Маслєєва - Лекція Повторне ендо Ігоря Ноєнко 20.02.21
Сьогоднішній курс у місті Київ Ендо - це та наука, яка вчить нас робити так , щоб не боліли зуби Ось тут я викладаюся не на 100, а на всі 200% Тому мені так важливий кожний відгук і зворотній зв’язок з пацієнтом! Я ніколи не забуду свого першого ендоІ на той час на допомогу у навчанні прийшов Ігорь Ноєнко , час минув і все рівно я повертаюся до нього І не факт, що ми знову не зустрінемося) Адже завдяки Вам я виросла у цьому напрямі і сама відчуваю наскільки сильно І ще, дякую, що почула такий крутий відгук про рівень Івано-Франківських ендо-спеціалістів - це так круто.
Дякун Лілія Дякун Лілія
Наш курс
Дякун Лілія - Первинне ендо Ігоря Ноєнко у Львові 27-28.02.21
Щиро дякую, все було дуже круто)